Bak mee to the future
UPDATE:ย โฌ๐ฏ๐ฌ๐ฌ.๐ฌ๐ฌ๐ฌ ๐ถ๐ป ๐ฑ๐ฒ ๐ณ๐ฟ๐ถ๐ฒ๐๐ฝ๐ผ๐!
Wauw. Wauw. Wauw. ๐ญ๐ต๐ญ ๐ถ๐ป๐๐ฒ๐๐๐ฒ๐ฒ๐ฟ๐ฑ๐ฒ๐ฟ๐ ๐บ๐ฒ๐ ๐๐ฒ๐ฟ๐๐ฟ๐ผ๐๐๐ฒ๐ป ๐ถ๐ป ๐๐ฟ๐ถ๐ฒ๐๐๐ผ๐ฒ๐.
En dat binnen een week. Dat vinden wij echt geweldig.
Maar we zijn nog niet uitgefrituurd.
We gaan in deze campagne door naar โฌ๐ฑ๐ฌ๐ฌ.๐ฌ๐ฌ๐ฌ, zodat we een ook een goede koeling kunnen aanschaffen om de รฉchte, verse friet รฉcht snel te kunnen koelen.
Dus: ๐ฏ๐ฒ๐ฑ๐ฎ๐ป๐ธ๐ ๐ฎ๐ฎ๐ป ๐ถ๐ฒ๐ฑ๐ฒ๐ฟ๐ฒ๐ฒ๐ป die al meebakt. En voor wie nog wil instappen, de frituur staat nog aan.
HET ZOU HEEL KOEL ZIJN ALS JE MEEDOET!
WIE ZIJN WIJ?
Wij zijn Sebastiaan Hoes en Marcel Joosten met ons super team. Sebastiaan Hoes is 15 jaar geleden met zijn broer Joost vanuit een winkel en foodtruck dit avontuur begonnen. Marcel is er in 2021 bijgekomen als frietbaas.
NEXT LEVEL
Het is tijd voor next level. De markt is er klaar voor. Wij zijn er klaar voor. Het wordt tijd dat de norm steeds meer โFrietHoesโ wordt. Op grotere schaal in binnen- en buitenland. Vanuit een nieuwe frietfabriek in Nieuw Vennep gaan we er een tandje bij zetten.
Hiervoor zoeken wij fans met smaak. Die mee willen investeren in kwaliteit en groei. Niet alleen om er wat aan te verdienen, maar ook om met ons de wereld te veroveren met een รฉcht lekker frietje.

HET DOEL
Het geld zal worden gebruikt voor het investeren in de nieuwe productielijn in Nieuw Vennep. Specifiek dit deel van de investering willen we gebruiken voor de aanschaf van het kloppende hart van de fabriek:ย een ultra verse friet-baklijnย waarmee we in staat zijn de capaciteit op te schalen naar een verviervoudiging in 2030. Nog steeds zonder toevoegingen, bewerkingen. Geen fratsen. Maar wel constanter in kwaliteit. Beter. Nog lekkerder. En een stuk meer want… we want more! Om dit te realiseren hebben weย โฌ300.000ย euro nodig. Maar, lukt het ons om samen met jullie het ongelofelijke doel vanย โฌ500.000ย euro op te halen? Dan kunnen we direct doorpakken en kunnen we direct door-investeren in een mooie koeling!
EEN VETTE INVESTERING
Help jij ons mee? Je kunt meedoen door ons een bedrag te lenen. We betalen dit bedrag in 5 jaar terug, met een aantrekkelijke rente van 5%. Vanaf het tweede jaar starten we met aflossen, verdeeld over vier gelijke jaarlijkse termijnen. Maar dat is nog niet alles. Naast deze voorwaarden krijg je supervette extra’s vanaf verschillende bedragen, zoals een heus Friethoes-frietpakket op je verjaardag of tickets voor Burger’s Zoo, check voor alle opties rechtsboven deze pagina en pak je kans!
Heb je interesse om mรฉรฉr dan โฌ10.000 te investeren? Fantastisch! Mail naarย info@friethoes.nl, dan bespreken we samen wat er mogelijk is.
Stap in, het wordt een vette rit!
De Europese Commissie wil dat investeerders op een gemakkelijke manier crowdfundingprojecten kunnen vergelijken. In de essentiรซle beleggersinformatie (EBI) kun je daarom alle relevante informatie per project bekijken. De EBI van deze campagne vind jeย hier.
IK DOE MEE: https://crowdaboutnow.nl/campagnes/friethoes

