Vet nieuws om deze ochtend mee te beginnen want FrietHoes is met De Balletjes genomineerd voor de Horecava Innovation Award 2019 in de categorie Food & Beverage!
De Balletjes zijn uit bijna 200 inzendingen uitgekozen en beoordeeld op punten als innovatie, presentatie, kwaliteit, effectiviteit en milieu. De jury nomineerde De Balletjes om de volgende redenen:
‘De Balletjes, een borrelsnack gemaakt van aardappelsnijafval van duurzame verse frietproducent FrietHoes. Friet is recht en aardappels zijn toch echt rond. Gevolg: enorme hoeveelheden afsnijsels. De jury is van mening dat er hier goed gebruikt gemaakt wordt van de reststroom, waardoor er minder food waste ontstaat. In dit product zijn IPA bier en kaas toegevoegd die een bijdrage leveren aan de smaakbeleving. Ontstaan als bijproduct maar met veel groeipotentie.’
Op 4 december volgt het volgende juryrapport, dus duimen maar!